Pamėnkalnio g. 23/5, 01130 Vilnius * Į/k 291906320 * Banko sąskaita: AB SEB Vilniaus bankas LT837044060000279225

Pirmas puslapis
Draugija
Valdyba
Skyriai
Įstatai
Veikla
Leidiniai
Straipsniai
Galerija
Naujienos
2012 LR Seimo rinkimai

 

 

 
 
 
 


Lietuvai pagražinti draugijos skyriai

1. Lietuvai pagražinti draugijos valdyba
Pamėnkalnio g. 23/5, 01130 Vilnius
Pirmininkas – Juozas Dingelis
Telefonai: 852616626, faks. 852616626, mob. 868527332
El. paštas: draugija@lpd.lt

2. Akmenės skyrius
L. Petravičiaus a. 2, 85132 Naujoji Akmenė
Pirmininkas - Vladas Beniušis Telefonas: 865111309
el.paštas vladas.avizliai@gmail.com


3. Alytaus skyrius
Kauno g. 9a, 62107 Alytus
Pirmininkė – Vaida Džervienė, VšĮ „Alytaus Parkai“ direktorė
Telefonai: d. 831552541, mob. 868780381
El. paštas: alytausparkai@impoteka.lt

4. Anykščių skyrius
Vilniaus g. 101, 29142 Anykščiai
Pirmininkas – Sigitas Kinderis, miškų urėdas
Telefonas: 838158577

5. Birštono skyrius
Lelijų g. 1, Birštonas
Pirmininkas – Tadas Zubavičius, Prienų miškų urėdijos vyr. miškininkas.
Telefonaas: darbo 831960301, mobilus +37068669052, t.zubavicius@prmu.lt.
Telefonas: mobilus 861432116 (Justinas Vilkas - pirmininko pavaduotojas).
El.paštas: bmb@is.lt (Alina Jaskūnienė - bibliotekos direktorė).

6. Biržų skyrius
Vytauto g. 59, 41143 Biržai
Pirmininkė – Zita Pipirienė, paminklosaugininkė
Telefonai: 845032445, mob. 867108019 


7. Daugų skyrius (Alytaus raj.)
Ežero g. 30, 4580 Daugai, Alytaus raj.
Pirmininkė – Danguolė Kliminskienė, tech. verslo mok. dėst.
Telefonai: 831572790, mob. 869850225
El. paštas: dtvm@email.com

8. Druskininkų skyrius
M. K. Čiurlionio g. 96, miškų urėdija, Druskininkai
Pirmininkas – Rimas Lovčikas, miškų inžinierius
Telefonai: 831353382, faks. 831353310, mob. 868613843
El. paštas: dmu@dmu.lt

9. Grigiškių skyrius (Vilnius)
Žaliųjų ežerų g. 49, Botanikos institutas
Pirmininkė – Regina Vyšniauskienė, mokytoja
Telefonai: d. 85272729041, n. 98054
El. paštas: regina.v@botanika.lt

10. Ginkūnų skyrius (Šiaulių raj.)
Žeimių g. 6–4, 81486 Šiaulių raj.
Pirmininkė – Zita Kliknienė, kooperatyvo vadovė
Telefonai: 841589068, mob. 861825144

11. Jonavos skyrius
AB „Achema“, Jonalaukio k. Rūklos sen., 5550 Jonavos raj.
Pirmininkas – Jonas Sirvydis, generalinis direktorius
Telefonai: 834956237, faks. 834956004, mob. 869833873
El. paštas: sekretoriatas@achema.com

12. Joniškio skyrius
Livonijos g. 4, 84023 Joniškis
Pirmininkė – Vida Peleniuvienė, seniūno pavaduotoja
Telefonai: 842669157, mob. 861245239
El. paštas: vidapeleniuvienė@joniskis.lt

13. Kauno rajono skyrius
Kauno raj. Raudondvaris, Tujų g. 1 nr.
Pirmininkas – Leonardas Deglius, Kauno raj. tarybos narys
El. paštas: leonardasdeglius@gmail.com

14. Lietuvos Veterinarijos Akademijos skyrius (Kaunas)
Pirmininkė – Lina Baršauskienė, bibliotekininkė.
Telefonai: mob. 8600 200 28
El. paštas: barsauskienelina@yahoo.com

15. Kėdainių skyrius
S. Dariaus ir S.Girėno g. 46, 57153 Kėdainiai
Pirmininkas – Juozas Girinas, miškų urėdas
Telefonai: 834760991, faks. 834751458, mob. 868617177
El. paštas: azuolas@keduredija.lt 

16. Kelmės skyrius
Birutės g. 2a, 86163 Kelmė
Pirmininkas – Gipoldas Karklelis, inžinierius
Telefonai: 842769053, mob. 861412086
El. paštas: gipoldas@gmail.com

17. Klaipėdos skyrius
Taikos pr. 26, 91222 Klaipėda
Pirmininkas – Lionginas Pakštys, Lietuvos hidrometr. v-jas
Telefonai: 846314736, faks. 846314736, n. 846225125
El. paštas: klaipeda@meteo.lt

18. Kretingos skyrius
Savanorių g. 29a, 97111 Kretinga
Pirmininkė – Danutė Skruibienė, mero pavaduotoja
Telefonas: 844551332,
El. paštas: danute.skruibiene@kretinga.lt

19. Kupiškio skyrius
Vytauto g. 2, 40115 Kupiškis
Pirmininkas – Rimantas Jocius, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas
Telefonai: 845935505, faks. 845935513, mob. 868789504
El. paštas: rimantasjocius@kupiskis.lt

20. Lazdijų skyrius
Vilniaus g. 5-1, 67106 Lazdijai
Pirmininkas – Saulius Pockevičius, ekologas
Telefonai: d. 831866137, faks. 831851351

21. Marcinkonių skyrius (Varėnos raj.)
Miškininkų g. 62, Dzūkijos nacionalinis parkas, Varėnos raj.
Pirmininkė – Marytė Žemaitienė, parko darbuotoja
Telefonai: 831044642, mob. 861068701

22. Molėtų skyrius
Alantos miestelis, 33312 Molėtų raj.
Pirmininkė – Irena Šerelienė, mokytoja
Telefonai: 838354763, mob. 861812796
El. paštas: viese@omni.lt

23. Neringos skyrius
Taikos g. 36–5, Neringa
Pirmininkė – Birutė Pupkuvienė, Pirminės sveikatos priežiūros centras
Telefonai: 846952101, faks. 846952899
El. paštas: n180@info.lt

24. Pagėgių skyrius
Malūno g. 8, Pagėgiai
Pimininkė – Valentina Zdanevičienė
Mobilus telefonas 867186918
El. paštas: pagiegiukultura@gmail.com

25. Pakruojo skyrius
Prof. S. Ušinsko g. 26, 83153 Pakruojis
Pirmininkė – Janina Dirbanauskienė, seniūno pavaduotoja
Telefonai: 842152497, faks. 842151146
El. paštas: jandi@pakruojis.lt

26. Palangos skyrius
Druskininkų g. 3-24, 00151 Palanga
Pirmininkė – Nijolė Steponavičiūtė, inžinierė technologė
Mobilus telefonas 861314764
El.paštas: nijole.stepo@gmail.com


27. Panevėžio miesto skyrius
Pušyno g. 19a, 35185 Panevėžys
Pirmininkas – Vidmantas Kartanas (verslininkas), tel. 869838877, v.kartanas@gmail.com.
Pavaduotojas Rimantas Narkūnas, tel. 868657665, rimantasnarkunas@gmail.com.
Pavaduotoja Bronė Slapšienė, tel. 864306203, broneslapsiene@yahoo.com.

28. Panevėžio rajono skyrius
Liepų g. 1-15, 38016 Dembava, Panevėžio raj.
Pirmininkas – Vidas Visockis, jaunimo koordinatorius
Telefonai: 845581927, mob. 862013105

29. Pasvalio skyrius
Rajono savivaldybė, Vytauto Didžiojo a. 6, 5250 Pasvalys
Pirmininkė – Vida Stokienė, Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė
Telefonas: 845134274, 868639708
El.paštas: v.stokiene@pasvalys.lt

30. Perlojos skyrius (Varėnos raj.)
Perlojos kaimas 65372, Varėnos raj.
Pirmininkas – Regina Kupčinskienė, muziejaus vedėja
Telefonai: 831047633, 831039259
El.paštas: perlojos.mokykla@varena.lt

31. Prienų skyrius
Minties g. 8 nr. LT-59153 Prienai
Pirmininkas – Gintautas Bartulis, tel. 869826680.

32. Radviliškio skyrius
Aušros a. 10, 82001 Radviliškis
Pirmininkas – Kazimieras Augulis, vicemeras
Telefonai: 842269002, faks. 842269000, mob. 868712788
El. paštas: kazimieras.augulis@radviliskis.lt

33. Rietavo skyrius
Laisvės a. 3, 90316 Rietavas
Pirmininkė – Lidija Rekašienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja
Telefonai: 844873206, faks. 844873222, mob. 869849672
El. paštas: svietimas@rietavas.lt

34. Rokiškio skyrius
Respublikos g. 94, 42136 Rokiškis
Pirmininkė – Laima Keraitienė, LRS nario padėjėja
Telefonai: 845871474, 845871420, 845871233, mob. 868671774
El.paštas: lsdp@post.rokiskis.lt

35. Salininkų skyrius (Vilnius)
T. Žirko g. 8, 02210, Vilnius
Pirmininkas – Juozas Baltmiškis, UAB „Vilnista“ generalinis direktorius
Telefonai: n. 852359319, faks. 852358553, mob. 869834081
Telefonas: administracija@vilnista.lt

36. Simno skyrius (Alytaus raj.)
Žemės ūkio mokykla, Ateities g. 10, Simnas, 64310 Alytaus raj.
Pirmininkė – Lina Viršilienė, dėstytoja
Telefonai: 831560230, n. 831560644, faks. 831560760, mob. 869818933
El. paštas: linasimnas@gmail.com

37. Smalininkų skyrius (Jurbarko raj.)
Pagrindinė mokykla, Jurbarko raj.
Pirmininkė – Vida Reinalcaitė, mokytoja
Telefonai: 844756380, mob. 865673123
El. paštas: zaliojiviltis@gmail.com

38. Skuodo skyrius
Gimnazija, Skuodas
Pirmininkė: Irena Kondrotienė, mokytoja
Telefonai: faks. 844073243, mob. 862173021
El.paštas: irenakondr@gmail.com

39. Svėdasų skyrius (Anykščių raj.)
J. Tumo-Vaižganto g. 16, Anykščių rajono biblioteka
Pirmininkė – Alma Švelnienė, mokytoja
Telefonai: 838157365, n. 838157396, faks. 838157365, mob. 861591268
El. paštas: alma899@gmail.com

40. Šakių skyrius
„Varpo“ vidurinė mokykla, J. Basanavičiaus g. 28, Šakiai
Pirmininkas – Vitas Daniliauskas, mokyklos direktorius
Telefonai: 834560300, faks. 834560300, mob. 868657576
El. paštas: v.daniliauskas@centras.lt

41. Šiaulių Universiteto skyrius
Višinskio g. 25, 76351 Šiauliai
Pirmininkas -
Telefonai:
El. paštas:

42. Širvintų skyrius
Širvintų „Atžalyno“ pagrindinė mokykla, Ukmergės g. 4, 19110 Širvintos
Pirmininkė – Danguolė Skrebutėnienė, mokytoja
Telefonai: 838251878, faks. 838251878, mob. 861690291
El. paštas: dangutte@gmail.com

43. Šilalės skyrius
Eitvydaičių g. 3, Laukuvos sen. Šilalės r.
Pirmininkas – Virgilijus Ačas, Laukuvos seniūnas
Telefonai: 844956192, mob. 868782891
El. paštas: virgilijus.acas@silale.lt.lt

44. Švenčionių skyrius
Švenčionių rajono savivaldybė, Vilniaus g. 19, 18116 Švenčionys
Pirminikas – Algirdas Jurkevičius, ekologas
Telefonai: 838766378, faks. 838766378,mob. 868553306
El. paštas: ekologas@svencionys.lt

45. Tauragės skyrius
Tauragės m. sen., V. Kudirkos g. 9, 72217 Tauragė
Pirmininkė – Ilona Ambrozienė, seniūnijos specialistė
Telefonas: mob. 861840893
El. paštas: ambilona@gmai.com

46. Trakų skyrius
Vytauto g. 87, 21105 Trakai
Pirmininkė – Marytė Morkūnienė, gydytoja, visuom. sveikatos centras
Telefonai: d. 8528 55879, namų 852862325, mob. 865016536
El. paštas: morkuniene@is.lt

47. Telšių skyrius
Berkinėnų k., 87368 Telšių raj.
Pirmininkas – Justinas Norvilas, miškų urėdo pavaduotojas
Telefonai: 844470153, faks. 844470502, mob. 868770011
El. paštas: tmu@telsiuuredija.lt

48. Utenos skyrius
Aušros g. 2–16, 48241 Utena
Pirmininkė – Danutė Eidukynienė, mokytoja
Telefonai: n. 838954628, faks. 838954628, mob. 861437094
El. paštas: juozasd@zebra.lt (J. Drobelis)

49. Ukmergės skyrius
Vilniaus g. 140, 20168 Ukmergė
Pirmininkė – Ramūnas Jančiulevičius, miškų ūkio inžinierius
Telefonai: mob. 861485407, darbo 834064190
El. paštas: z.janciulevicius@ukmu.lt

50. Varėnos skyrius
Miškininkų g. 5, 65156 Varėna
Pranas Celevičius,
Telefonai: 831035035, faks. 831035033, mob. 869873321
El. paštas:

51. Vilkaviškio skyrius
Vytauto g. 8, Vištytis, Vilkaviškio raj.
Pirmininkas – Romas Belevičius
Telefonai: 834263532, mob. 868729825

52. Vilniaus Gedimino technikos universiteto skyrius
Saulėtekio pl. 11, 10223 Vilnius
Pirmininkas – Raimondas Idzelis, dėstytojas
Telefonai: d. 852744724, faks. 852744731

53. Veliuonos skyrius (Jurbarko raj.)
Veliuonos seniūnija, A. Juškos 1, 74441 Jurbarko raj.
Pirmininkė – Janina Mauzienė, mokytoja
Telefonai: 844742623, mob. 861532488
El. paštas: veliuona@jurbarkas.lt

54. Lietuvos žemės ūkio universiteto skyrius (Kaunas)
Noreikiškės, 53347 Kaunas
Pirmininkas – Slavomiras Mirinas, Miškų fakulteto dėstytojas
Telefonai: 837752243, faks. 837397775, mob. 861211851

55. Kriūkų skyrius (Šakių raj.)
Seniūnija, Kriūkai, Šakių raj.
Pirmininkė – Anelė Mockaitienė, seniūno pavaduotoja
Telefonai: 834542419, faks. 834542425, mob. 861489993
El. paštas: aneliukem@gmail.com

56. Sudargo skyrius (Šakių raj.)
Sudargas, Šakių raj.
Pirmininkė – Valerija Endriukaitienė, bibliotekos vedėja
Telefonai: 834543322, faks. 834543343, mob. 861872861
El. paštas: sudargas.seniunija@is.lt

57. Gelgaudiškio skyrius (Šakių raj.)
Gelgaudiškio vidurinė mokykla, Šakių raj
Eglė Dragūnaitytė, mokytoja
Telefonai: n. 834555750, mob. 868745326
El. paštas: tamsa@ml.lt

58. Plokščių skyrius (Šakių raj.)
Plokščiai, Šakių raj.
Pirmininkė – Angelė Šaučiulienė, seniūnijos buhalterė
Telefonai: faks. 834542828, mob. 869870699

59. Turgelių skyrius (Šalčininkų raj.)
Turgeliai, Šalčininkų raj.
Pirmininkė – Rasa Midverienė, anglų kalbos mokytoja
Telefonai: n. 852731810, mob. 867611800
El. paštas: rasamidveriene@yahoo.com

60. Vaškų skyrius (Pasvalio raj.)
Vidurinė mokykla, Vaškai, Pasvalio raj.

61. Raseinių skyrius
V. Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai

62. Kauno J. Tumo-Vaižganto skyrius
Aleksoto g. 10-4, 44280 Kaunas
Pirmininkas – Alfas Pakėnas, Juozo Tumo-Vaižganto muziejaus vedėjas
Telefonas: 837222371, mob. 867338139
El.paštas: saulegraza777@gmail.com

63. Sudervės skyrius (Vilniaus raj.)
Sudervė, Vilniaus raj.
Pirmininkas – Romualdas Rinkevičius

64. Vilniaus miesto skyrius
Kalvarijų g. 159, 08311 Vilnius
Pirmininkas – Jaronimas Laucius, rašytojas, leidyklos "Žvaigždutė" vyr. redaktorius
Telefonas: mob. 868775147, darbo 852762408
El. paštas: jaronimsl@takas.lt

65. Mažeikių skyrius
Žemaitijos g. 52-22 LT-89157 Mažeikiai
Pirmininkė Genovaitė Jokūbauskienė, gydytoja vadybos - administravimo magistrė
Telafonas: 844352125, mobilus 868642312
El.paštas: genutė.jokubauskiene@gmail.com


66. Marijampolės skyrius
Varpo g. 13, LT-68288 Marijampolė, Gamtos tytimo ir ekologinio švietimo stotis
Pirmininkas Arūnas Balsevičius GTEŠS direktorius, daktaras
Telefonas: 834394120, mobiulus 865687328
El.paštas: arunas.balsevicius@sesupe.org

 

 © Lietuvai pagražinti draugija, 2010 m. rugpjūčio 19 d.