Pamėnkalnio g. 23/5, 01130 Vilnius * Į/k 291906320 * Banko sąskaita: AB SEB Vilniaus bankas LT837044060000279225

Pirmas puslapis
Draugija
Valdyba
Skyriai
Įstatai
Veikla
Leidiniai
Straipsniai
Galerija
Naujienos

 

 

 
 
 
 


  ,,Gražiausių sodybų, kaimo bendruomenių, mokyklų, įmonių ir įstaigų aplinkos konkurso“ nugalėtojų apdovanojimas
 
Š. m. spalio 12 d., kaip ir kiekvienais metais, Pakruojo kultūros centre vyko rajono ,,Gražiausių sodybų, kaimo bendruomenių, mokyklų, įmonių ir įstaigų aplinkos konkurso“ nugalėtojų apdovanojimas. Į šventę buvo pakviesti ir ankstesnių metų gražiausiai besitvarkančių sodybų šeimininkai.

Šventės dalyvius sveikino seimo narys Jonas Juozapaitis, ,,Lietuvai pagrąžinti“ draugijos pirmininkas Juozas Dingelis, Joniškio bei Radviliškio savivaldybių atstovai. Visi gražiausių sodybų šeimininkai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

2007 m. APDOVANOJIMAI

MOKYKLOS, IKIMOKYKLINĖS ĮSTAIGOS
Triškonių pagrindinė mokykla (direktorė Angelė Kubilickienė)
Rozalimo vidurinė mokykla (direktorius Gintaras Skorupskis)

ĮMONĖS, ĮSTAIGOS
Linkuvos pensionatas (Guostagalio seniūnija)
Linkuvos girininkija (Linkuvos seniūnija)
Individuali įmonė „Klevas“ (šašlykinė)(Pakruojo seniūnija)

KAIMO BENDRUOMENĖS
Pamūšio kaimo bendruomenė (Pašvitinio seniūnija)
Ūdekų kaimo bendruomenė (Linkuvos seniūnija)
Sigutėnų bendruomenė (Pakruojo seniūnija)

VIENKIEMIAI
Stasės ir Jono Jankauskų (Pakruojo seniūnija)
Irenos ir Leono Morkūnų (Pakruojo seniūnija)

MIESTO SODYBOS
I vieta — Genovaitė ir Zenonas Prancelevičiai (Pakalnio g. 11, Linkuva)
II vieta — Irena ir Jonas Dominikaičiai (Pieninės g., Pakruojis)
III vieta — Daiva ir Aurimas Milevičiai (Pievų takas g. 4, Pakruojis )
III vieta — Daiva ir Romas Čepulioniai (A. Vienuolio g. 10, Pakruojis)

KAIMO SODYBOS
I vieta — Aldona ir Vladas Misiūnai (Stačiūnų k., Lygumų seniūnija)
I vieta — Valerija Jankauskienė (Žvirblonių k., Rozalimo seniūnija)
II vieta — Milda ir Arūnas Bajeliai (Ūdekų k., Linkuvos seniūnija)
II vieta — Zina ir Vytautas Červinskai (Peleniškių k., Pašvitinio seniūnija)
III vieta — Romualdas ir Zita Sabai (Rimkūnų k., Linkuvos seniūnija)
III vieta — Audra ir Laimis Jaruševičiai (Preičiūnų k., Pakruojo seniūnija)
III vieta — Aldona Udrienė (Alyvų. g 2, Pakruojo seniūnija)



2007-10-16
Iš www.pakruojis.lt

 © Lietuvai pagražinti draugija, 2008 m. lapkričio 25 d.